RSS Feed Widget

Index boarda SIMULACIJE Autobuske simulacije Omnibus Simulator 2 Dodaci/Update Addon Urbino Stadtbusfamilie

Addon Urbino Stadtbusfamilie

Dodaci za OMSI 2 koji se naplaćuju kao i nove verzije simulatora.

Post04 Mar 2019, 10:47
becks89 Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 505
Zahvalili su se korisniku (puta): 1139

Addon II generacije modela Urbino, poljskog proizvođača autobusa "Solaris". Ovaj dodatak sadrži paket vozila, dve verzije 12m dužine, sa dvoje i troje vrata, jednu verziju troosovinskog autobusa dužine 15m, kao i dve varijante zglobnog autobusa dužine 18m, sa troje i četvoro vrata. Paket pored toga sadrži konfigurator samog modela (viđeno u addon man stadtbusfamilie), tu su i dve verzije instrument table.

Cena je 16e.
Zvanična strana Molimo vas da se registrujete ili ulogujete da bi skinuli ovaj fajl.
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net

becks89 Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 505
Zahvalili su se korisniku (puta): 1139

Probao sam malo, ne sećam se kad sam prethodni put palio OMSI, ali utisak je da je vredelo. Malo sam pozaboravljao, pa nešto imam problem oko komandi vrata na VDO tabli, ali na Moka verziji rade okej. Sve u svemu, odličan dodatak, lepo osveženje. U prilogu neki fotosi.

Slika

Slika

Slika
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net

TBG021 Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 21
Zahvalili su se korisniku (puta): 7
Izgleda lepo ali nekako su malo zakasnili posto vec ima dosta super modova.
SOLARIS :) Slika

Povratak na Dodaci/Update