RSS Feed Widget

Index boarda SIMULACIJE Autobuske simulacije Omnibus Simulator 2 Pitanja/Problemi Farbanje citaro

Farbanje citaro

Ovde možete postaviti svoj problem/ili pitanje kako bi ga zajedno rešili.

Post12 Jan 2019, 18:35
Matej.matoric Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 1 puta
Zahvalili su se korisniku (puta): 12
Pozdrav za sve oko ovoga bi mi dobro došla pomoć nekoga tko se razumije u paint.net i ko izrađuje kolor šeme stvar je u sljedećem kada farbam citara naprijed postoji ona njegova masta neprirodnog izgleda izgleda ko neko slovo D i zanima me kako vi to obojite jer ja kada to idem bojati moram označavati mrvicu po mrvicu što me izluđuje dali postoji neki lakši put da se oboji to bio bi vam jako mnogo zahvalan na nekom pametnom savjetu

Dio na koji mislim je označeno crnim strijelicama

Slika

Post13 Jan 2019, 13:51
Ikarbus Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 11
Zahvalili su se korisniku (puta): 42
1.) Prvo dodas novi layer
2.) Pa kliknes dva puta na njega dati se otvori Layer Propertise
3.) Pa Mode stavis na Multiply
4.) Kliknes OK
5.) I farbas
Molimo vas da se registrujete ili ulogujete da bi skinuli ovaj fajl. Molimo vas da se registrujete ili ulogujete da bi skinuli ovaj fajl. Molimo vas da se registrujete ili ulogujete da bi skinuli ovaj fajl. Molimo vas da se registrujete ili ulogujete da bi skinuli ovaj fajl.
Slika

Post14 Jan 2019, 18:14
Matej.matoric Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 1 puta
Zahvalili su se korisniku (puta): 12
Nisam pitao to nego sam pitao kako zasebno obojati dio koji je označen strijelciama ali nema veze, ali eto ako imaš iskustva dali možeš reći što moram ovdje napraviti problem je sljedeći preko prozora sam stavio crvenu boju i sve ali ne želi ju zadržati u photoshopu boja je vidiljiva no prilikom uzimanja autobusa u igrici boja se nevidi inaće morma napomenuti da sam to nanjeo preko prozora koji su bili na vratima dali to ima ikakve veze da vam bude jasnije na slici imate crne STRIJELICE na koji dio mislim dali treba neku postovaku ukloniti da bi to bilo vidljivo ili

Slika

Povratak na Pitanja/Problemi