RSS Feed Widget

Index boarda SIMULACIJE Autobuske simulacije Omnibus Simulator 2 Pitanja/Problemi Problemi s FPS-om

Problemi s FPS-om

Ovde možete postaviti svoj problem/ili pitanje kako bi ga zajedno rešili.

Post27 Avg 2018, 06:53
Matej.matoric Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 1 puta
Zahvalili su se korisniku (puta): 9
Pozz za sve imam jedan problem koji ne znam ni sam što da probam napraviti radi se o sljedećem
Kada pada kiša u omsiju fps mi naglo padne na 29-30fps-a što se drastično osjeti kada se vozi u nekom malo zahtjevnijem području, a kada je sunce ili oblačno vrijeme fps je normalan i visok
jel ima netko neki prijedlog da pomogne ili ako je netko imao isto iskustvo da napiše kako je to riješio
Važna napomena koristim da mi se cijela mapa učita pri startu i nedavno sma instalirao 4 gb patch u nadi da će mi ublažiti bar malo taj problem ali ništa

Post27 Avg 2018, 10:08
Cvikarbus1923 Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 64
Zahvalili su se korisniku (puta): 24
Ja sam imao isti problem i ne učitavam celu mapu na startu i osetno je bolje, bar u mom slučaju

Post27 Avg 2018, 10:30

A to znam, ali kada ugasim da učita cijelu mapu kada vozim pri većim brzinama ona imam često zatrzavanje dok učita novi titles što me ono baš nervira ali sada ću pokušati preko editora malo olakšati mapu iako mislim da od toga neće biti ništa

Post27 Avg 2018, 16:00
Ski85 Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 1497
Zahvalili su se korisniku (puta): 81
Sve zavisi koju graficku kartu imas, ako je slabija, tu nazalost nema pomoci sta god uradio, Omsi-ja su sjebali autori na samom pocetku i lose uradili optimalizaciju.
Nisam dripac ni probisvet, i ni zbog čeg' nije me stid,imam svoj mali svet i oko njega kineski zid...

Post28 Avg 2018, 06:06

Trenutno koristim Nvidia GT 730 nije nešto ali neke igrice koje su zahtjevnije više od OMSI-a pokrene bez problema, no što možemo kada je optimizacija užasna za omsi, valjda će LOTUS biti malo bolji

Post28 Avg 2018, 12:17
Ski85 Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 1497
Zahvalili su se korisniku (puta): 81
Ja imam Nvidia GT 660 TI sa 2 GB i radi mi Omsi normalno, ali jbg, ostale komponente su mi isto dobre i7 4. generacije, 16 gb rama i SSD disk, to dosta pomaze, nazalost konfiguracija je dosta skupa.
Nisam dripac ni probisvet, i ni zbog čeg' nije me stid,imam svoj mali svet i oko njega kineski zid...

Post28 Avg 2018, 18:28

To vjerujem ali dobro ovo ću vući koliko ide ide

Povratak na Pitanja/Problemi