Simulacije za mobilne uređaje ili tablete za sve tipove mobilnih operativnih sistema, Android, iOS...
21 Jan 2023, 00:39
Jel zna neko kako se pali ovde bus na PC-u? uvek kad pritisnem E pa M upali se ali nece da krene. Molim resenje
28 Jan 2023, 19:33
Sekula je napisao:Jel zna neko kako se pali ovde bus na PC-u? uvek kad pritisnem E pa M upali se ali nece da krene. Molim resenje

Moraš da pritisneš "N" pa onda "1" da ga ubaciš u brzinu, potom "."(Tačku) da bi spustio ručnu kučnicu
28 Jan 2023, 19:44
Solaris Urbino 18 III - Beogradska Verzija
28 Jan 2023, 19:50
Mercedes O345 TurkPrepravka u Beogradski O345 Conecto
28 Jan 2023, 19:54
Volvo B10MANapravljene su prepravke da podseća na IK-201
27 Feb 2023, 21:33
Da li ce biti uskoro jos neka verzija autobusa za pbs?
18 Sep 2023, 11:29
da li moze neko da mi da link od conecta 2020 za proton bus, postoji ali ne mogu nigde da ga nadjem