RSS Feed Widget

Index boarda SIMULACIJE Autobuske simulacije Omnibus Simulator 2 U fazi izrade Tema za brisanje

Tema za brisanje

Zona za modele/mape u fazi izrade.

Post30 Dec 2018, 19:03
gibanica Autor

Korisnik se zahvalio (puta): 1123
Zahvalili su se korisniku (puta): 2817
Sevene jesi zavrsio B7r?

Post02 Jan 2019, 19:05
gibanica Autor

Korisnik se zahvalio (puta): 1123
Zahvalili su se korisniku (puta): 2817
S obzirom da autor svakodnevno oobilazi forum, mogao je da da se bar javi povodom ove teme.
kako nije, mozete je obrisati jer ne sluzi nicemu . :)

Post03 Jan 2019, 02:51
Se7en Korisnikov avatar
Moderator

Korisnik se zahvalio (puta): 521
Zahvalili su se korisniku (puta): 586
Modeli čije su slike bile u prvom postu ove teme su prvobitno rađeni sa namerom da završe u OMSI, ali zbog obaveza, posla i drugih privatnih stvari nisam nijedan uspeo da završim do kraja.

Conecto je bio jedan od mojih prvih modela, njega sam uz veliku pomoć Gonzalesa uspeo da importujem u OMSI, samo osnovnu "školjku" sa instrument tablom. Ali dalje od toga nisam išao, model je bio loš i nedovršen, a i nisam imao u planu da nastavljam rad na njemu.

IK-103 sa Florida farovima je zapravo veća prepravka Gonzalesovog IK-103, sa dozvolom naravno. U početku sam hteo samo branike da promenim i kako sam radio jedno po jedno, "otelo se kontroli" i maltene sam uradio ceo model. Jedino vrata i šibere nisam dirao jer nisam hteo da se bavim sa skriptama. Model i dalje imam, mogu pokušati da ga završim u toku godine ukoliko bude bilo interesovanja.

Neobus 501G/Volvo B7RLE sa četvrtastim farovima nemam, model je izgubljen kada mi je stradao HDD, a nisam imao backup.

Najkompletnije modele koje imam su Neobus Universo, Neobus Luna i gorepomenuti IK-103.
Universa i Lunu sam radio za svoju dušu bez namere da ih stavljam u bilo koju igru. Uzimajući to u obzir, nisam obraćao pažnju na broj poligona koji je na Luni skoro pola miliona. Ta dva modela bi morala dobro da se prerade kako bi mogli da se ubacuju u bilo koju igru. Čekam da vidim kakva će biti simulacija autobusa u LOTUS-u, pa ću onda da vidim gde ću i šta ću sa ta dva modela.
Slika

Post03 Jan 2019, 12:19
becks89 Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 512
Zahvalili su se korisniku (puta): 1160

Ako se slažete, ne bi brisao ovu temu, smatram da su ovde modeli koji su zaista dragoceni i vredni, ima momaka koji se bave skriptama i ko zna, možda se pruži prilika da se završe :)
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net

Post03 Jan 2019, 13:33
UrošVolvo797 Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 113
Zahvalili su se korisniku (puta): 27
E baš šteta za Neobus 501G

Post03 Jan 2019, 20:05
Ski85 Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 1633
Zahvalili su se korisniku (puta): 97
Ako si Se7ev voljan da uradis Ikacu bilo bi super :)
Nisam dripac ni probisvet, i ni zbog čeg' nije me stid,imam svoj mali svet i oko njega kineski zid...

Post05 Jan 2019, 18:09
Ralexx Korisnikov avatar
Autor

Korisnik se zahvalio (puta): 1030
Zahvalili su se korisniku (puta): 1622
Modeli koji su bili na slikama zaista izgledaju izvanredno, posebno Ikarbus (bilo bi lepo vratiti slike).
Ukoliko autor odluci da nastavi sa radom, mogu da pomognem oko skripti, narocito kod problematicnih stavki kao sto su
animacije.

Prethodni

Povratak na U fazi izrade