RSS Feed Widget

Index boarda SIMULACIJE Autobuske simulacije Omnibus Simulator 2 Modovi, Objekti, AI Solaris Urbino 18 GSP Beograd 2013

Solaris Urbino 18 GSP Beograd 2013

Zona za postavljenje/skidanje modova, objekata i AI vozila.

Gonzales Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 797
Zahvalili su se korisniku (puta): 2391
Jel neko koristi rucni retarder ?
Ja sam pre koristio i sad pre neki dan htedoh ponovo medjutim on ne radi, samo nisam siguran da li sam koristio na ovom ili na originalnom...

icacar98 Korisnikov avatar
Autor

Korisnik se zahvalio (puta): 1083
Zahvalili su se korisniku (puta): 1074
Nikad nije radio, verovatno si koristio na onom mom modu GSP solarisa pre nego sto je izasao Lapkin.
Molimo vas da se registrujete ili ulogujete da bi skinuli ovaj fajl.

Da, jeste, to je bio tvoj mod... :smoren:
Čini mi se da na ovom pola stvari nije funkcionalno ASR ne radi ni kad je upaljen ni kad je ugašen, čini mi se i retarder kad isključiš da on i dalje radi na nožnoj... Ili je danas baš, baš klizavo mrgreen

dusanman Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 66
Zahvalili su se korisniku (puta): 70
Gonzales je napisao:
Ja sam pre koristio i sad pre neki dan htedoh ponovo medjutim on ne radi, samo nisam siguran da li sam koristio na ovom ili na originalnom...

Meni radi na Lapkinom modu i koristim ga. Nekad zna da zabode, al' uglavnom radi bez problema.

MAN truck bus Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 37
Zahvalili su se korisniku (puta): 38
Meni ne. :(

icacar98 Korisnikov avatar
Autor

Korisnik se zahvalio (puta): 1083
Zahvalili su se korisniku (puta): 1074
dusanman je napisao:
Gonzales je napisao:

Meni radi na Lapkinom modu i koristim ga. Nekad zna da zabode, al' uglavnom radi bez problema.

Snimi molim te kako radi , meni je imao neke znake zivota pre prvog patcha , ali je to stvarno daleko od rucnog retardera rucni retarder drugim stepenom treba da usporava na nizbrdici
Molimo vas da se registrujete ili ulogujete da bi skinuli ovaj fajl.

Zapravo radi, skontao sam da ne radi samo na mapi Beograd :O :O :O , ali ne znam zašto, evo jedan video iz Grundorfa gde radi i jedan iz Beograda gde ne radi, identičan autobus, čak sam i isti konto stavio i istu šemu.

Ne kontam gde nastaje problem, potpuno mi je nejasno da jedan isti model radi različito na dve mape. :tupan:
Znam da fajl kolor šeme ima podatke vezane da li autobus koristi računar koja je klima u pitanju, ali ako se ista šema pokreće na obe mape nema razloga da različito funkcioniše. o.O

EDIT: Ne radi čak ni nožni retarder na Beogradu, isti treba da se upali na ekranu i mnogo jače koči sa prvim stepenom...

Grundorf

Beograd

MILE Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 110
Zahvalili su se korisniku (puta): 70
Onda je do BG mape, probaj još negde da ga koristiš radiće 100%

gibanica Korisnikov avatar
Autor

Korisnik se zahvalio (puta): 1207
Zahvalili su se korisniku (puta): 2963
to je nemoguce.
ono sto moze biti do mape je jedino sledece:

svaki splajn ima bmp "skriptu" koja se nalazi u texturama. na njoj se registruje da li vam se bus klize, da li ostaju fleke od kise, mokro tlo, sneg, kao i 6-7 elemenata od kog je sastava tlo.
Ja sam to menjao na beogradu, i stavio obicnu podlogu asfalta sa scecina.
mislim da samo splajn na surcinskoj je podloga beton po defaultu.

dok ovde na grundorf je druga podloga tj kamene kocke. to je jedino sto moze da bude do mape. ako ni nije tesko probaj da se spustis niz surcinsku sa ledina ka kruznom toku pa da kocis.

Probao, nije to. Retarder radi na svim površinama na Grundorfu, na Beogradu bukvalno nigde neće.

PrethodniSledeća

Povratak na Modovi, Objekti, AI