RSS Feed Widget

Index boarda SIMULACIJE Autobuske simulacije Omnibus Simulator 2 Modovi, Objekti, AI Solaris Urbino 18 GSP Beograd 2013

Solaris Urbino 18 GSP Beograd 2013

Zona za postavljenje/skidanje modova, objekata i AI vozila.

Dedoni Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 111
Zahvalili su se korisniku (puta): 123

можеш да убациш мењач са цитара ц2?

Nikola Pejasinovic Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 142
Zahvalili su se korisniku (puta): 89
I meni isto seckaju retrovizori ne znam iz kog razloga, inace fali samo VDO zvuk migavca nije standradan zvuk sa sklopkama. Inace sve u fulu. Sto se tice brisaca tako rade i na nasim busevima to nije bug ili problem nikakav.
"If one day speed kills me, don't cry, because i was smiling."
Rest In Peace, Paul Walker!

Ski85 Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 1682
Zahvalili su se korisniku (puta): 112
MODEL, SKRIPTE I TEKSTURE SU SPECIJALNO IZRAĐENE I ISKLJUČIVO PRILAGOĐENE ISPORUCI AUTOBUSA ZA GRAD BEOGRAD U 2013 GODINI!

Tako da Dedoni, bilo bi nestvarno ubaciti drugi skript za menjac osim onog koji vec postoji.

Gibanice, negde si me pitao, da li postoji mogucnost duplog izgovora stanica, nazalost mod se pravi tek, to sto sam uspeo da saznam, stvar je u dodanju na pravo mesto, deo skripte koja je odgovorna za to. Postoje tutorijali na poljskom sajtu, ako je neko zainteresovan za taj posao mogu da prevedem. ;)

A sad malo o recenziji busa. :D Bus uradjen extra, istina da retrovizori seckaju, meni cak i ceo bus malo skace na Grundorfu.
Nisam dripac ni probisvet, i ni zbog čeg' nije me stid,imam svoj mali svet i oko njega kineski zid...

dusanman Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 66
Zahvalili su se korisniku (puta): 70
Prikolica nekad skače pri skretanju, ja sam par puta mislio da sam se popeo na bankinu sa prikolicom, međutim skače i po ravnom, ponekad :D

icacar98 Korisnikov avatar
Autor

Korisnik se zahvalio (puta): 1032
Zahvalili su se korisniku (puta): 945
Ski85 je napisao:
MODEL, SKRIPTE I TEKSTURE SU SPECIJALNO IZRAĐENE I ISKLJUČIVO PRILAGOĐENE ISPORUCI AUTOBUSA ZA GRAD BEOGRAD U 2013 GODINI!

Tako da Dedoni, bilo bi nestvarno ubaciti drugi skript za menjac osim onog koji vec postoji.

Gibanice, negde si me pitao, da li postoji mogucnost duplog izgovora stanica, nazalost mod se pravi tek, to sto sam uspeo da saznam, stvar je u dodanju na pravo mesto, deo skripte koja je odgovorna za to. Postoje tutorijali na poljskom sajtu, ako je neko zainteresovan za taj posao mogu da prevedem. ;)

A sad malo o recenziji busa. :D Bus uradjen extra, istina da retrovizori seckaju, meni cak i ceo bus malo skace na Grundorfu.

Naprotiv , c2 ima isti ZF menjač kao beogradski solaris i mog da kaćem da stvarno bolje radi , a što se tiče brisača nigde nisam vido ovo da brisači stanu u gornjem položaju , sem kod gonzija na novom ik103 gde su u pitanju pneumatski brisači
Molimo vas da se registrujete ili ulogujete da bi skinuli ovaj fajl.

Lapka Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 9
Zahvalili su se korisniku (puta): 168
As you want other sounds, please make audio records and send me via PM, Ill put those to OMSI.

And about gearbox - I think that using elements from payware addons is illegal.

branko Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 0
Zahvalili su se korisniku (puta): 0
zasto ne mogu na grundofu da kucam liniju :) ako moze pomoc

Medo Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 37
Zahvalili su se korisniku (puta): 25
Jel postoji mogućnost da se na 1 taster stavi otvaranje i zatvaranje svih vrata?

Lapka Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 9
Zahvalili su se korisniku (puta): 168
@Medo čitaj .pdf....

vozac Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 13
Zahvalili su se korisniku (puta): 7
Otkako sam ubacio ovaj bus i njegove fontove meni ni na jednoj mapi, ni na jednom busu nece da ispisuje liniju na display-u. Pomoc molim vas!

PrethodniSledeća

Povratak na Modovi, Objekti, AI