Switch to full style
Odgovori

Re: OMSI 2 - opšta diskusija

06 Apr 2018, 22:20

Apdejtuj add-on, mislim da su sredili to u poslednjem apdejtu. :)

07 Apr 2018, 12:38

Cao drugari treba mi jedna vasa pomoc,kakav mi treba komp da bi mogao da igram omsi?

07 Apr 2018, 15:50

@Matej123
Türsteuernug —> Manuele türen.

10 Feb 2019, 20:13

moze li neko da mi posalje
Sceneryobjects\UL\Static_Vehicles\citybus_static.sco

bio bih zahvalan

11 Feb 2019, 14:49

Nikola 4298 je napisao:Cao drugari treba mi jedna vasa pomoc,kakav mi treba komp da bi mogao da igram omsi?

UUU,to pitanje je diskutabilno, desava se da OMSI baguje i na najjacim masinama. Moraces da kombinujes, ali u svakom slucaju dobra graficka sa dosta rama i dosta ram memorije.

gibanica je napisao:moze li neko da mi posalje Sceneryobjects\UL\Static_Vehicles\citybus_static.sco bio bih zahvalan

Gibo rado bih ti dao ali ja nemam :(

14 Mar 2019, 18:33

Drugari sta da radim, igra mi je dodala neke manove sa manuelnim menjacem a kada hocu da ih vidim ili da vozim meni izadje neka greska. cak sta vise ne mogu ni one manove nl,ng da vozim zbog ovih sa manuelnim menjacem koje je igra dodala, kako to ne znam.
Poz

04 Jul 2019, 00:27

Šta mislite, da li OMSI 2 radi bolje na Intel ili AMD procesorima?

04 Jul 2019, 13:32

AMD prijatelju, kao i LOTUS.
Ako menjas obavezno AMD.

Ja imam intel, donekle grafikom nadoknadim, ali je naucno, empirijski dokazano da nije optimizovan za OMSI :)

05 Jul 2019, 13:38

Ipak sam uzeo kupio Intel PC. Sada imam I5 6600K, grafička je Radeon R7 360 (2 GB) i 8 GB RAM-a i OMSI radi bez problema. Maltene na svakom mestu je 30 FPS (Sčećin, Berlin i ona Express 91 mapa), čak i uz rain reflexions. Danas ću i Beograd da instaliram.

05 Jul 2019, 22:32

šteta :)
ne znam sta si imao ranije ali niske si kriterijume zadao. omsi treba da radi na 60fps
a pogotovo na mapama koje su izasle pre 5 i vise godina.
u zadnje vreme novije mape imaju dosta one trave i zbunja, sto nekada mape nisu imale, pa ako stavis 8x antialising pojesce ti fps.
ja na intelu nisam mogao da teram onaj Tettau na maximumu sa 60fps.
sva sreca pa je glupa mapa

a tek za lotus da ne pominjem.
pogledaj developeri Lotusa na zadnjem snimku gde testiraju multiplejer..nesrecnici imaju 20fps. ne znam kako ih nije blam da kace to.
Odgovori