RSS Feed Widget

Index boarda SIMULACIJE Autobuske simulacije Omnibus Simulator 2 OMSI 2 - opšta diskusija

OMSI 2 - opšta diskusija

Post01 Mar 2017, 17:42
MAN truck bus Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 35
Zahvalili su se korisniku (puta): 37
Zna li neko kako iskopčati staničnu da mogu voziti sa otovenim 3. vratima na NG 312? Imam onaj poljski mod!

Post20 Apr 2017, 19:12
Cvikarbus1923 Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 148
Zahvalili su se korisniku (puta): 29
Nikako. NG 312 kao i gotovo svi ostali MAN modeli u OMSI-ju ne mogu da voze sa zakočenom staničnom kočnicom, osim starijih MAN-ova poput SD200 i njemu sličnih godina i starijih.

Post20 Apr 2017, 21:15
MAN truck bus Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 35
Zahvalili su se korisniku (puta): 37
A nešto promjenit u skriptama?

Post26 Apr 2017, 12:52
Cvikarbus1923 Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 148
Zahvalili su se korisniku (puta): 29
MAN truck bus je napisao:
A nešto promjenit u skriptama?

Ja ti tu ne mogu pomoći, možda i može, ali ja ne znam kako.

Gonzales Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 797
Zahvalili su se korisniku (puta): 2368
OMSI 2 konačno dobio multiplayer verziju !

Davne 2009. godine dva autora su započela projekat izrade autobuskog simulatora koji je za to doba bio zaista nešto neverovatno, 7 godina kasnije, i pored druge verzije Omnibus Simulatora, došlo je vreme da ova igra dobije konačno i svoju radnju da ne bude sve samo prazna vrteška.

Post06 Jul 2017, 19:19
Se7en Korisnikov avatar
Moderator

Korisnik se zahvalio (puta): 521
Zahvalili su se korisniku (puta): 586
Da li je ovo pravi multiplayer kao onaj što su napravili za ETS2 ili je samo simulator menadžmenta firme gde se prikuplja statistika svih aktivnih igrača? Iz video snimka i opisa sam zaključio da će moći da se upoznaje i četuje sa drugim igračima, nigde ne videh da li će u toku vožnje biti susretanja sa autobusima drugih igrača...
Slika

Post06 Jul 2017, 21:18
Gonzales Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 797
Zahvalili su se korisniku (puta): 2368
Neće, samo statistika.

Post07 Jul 2017, 10:29
kraspeed Korisnikov avatar
Moderator

Korisnik se zahvalio (puta): 548
Zahvalili su se korisniku (puta): 501

Mene fascinira omsi zajednica koja kupovinom ovakvih i slicnih gluposti podstice aerosoft i neke autore da malo truda prodaju za 25e. Pri stavu sam da je jedino Hamburg addon vredan novca za koji se prodaje, kome Beograd, Borszony, Winsenburg i jos nekoliko besplatnih mapa stoji rame uz rame, kao i besplatni Solarisi, Citaro i drugi modeli, a koji igracu nude mnogo vise od 90% addona koje naplacuju. A Aerosoft je nadmasio i EA i Paradox po pitanju DLC-eva: mape kao sto su Majorka i Berlin X10 su sramota, tu je i Bec sa svoja dva dela po punoj ceni, kao i onaj tramvaj od, cini mi se 20e, a sad i ovo sto ladno nazivaju multiplejerom...
Molimo vas da se registrujete ili ulogujete da bi skinuli ovaj fajl.

Post11 Jul 2017, 05:19
Nemorosus Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 23
Zahvalili su se korisniku (puta): 194
kraspeed je napisao:
Mene fascinira omsi zajednica koja kupovinom ovakvih i slicnih gluposti podstice aerosoft i neke autore da malo truda prodaju za 25e. Pri stavu sam da je jedino Hamburg addon vredan novca za koji se prodaje, kome Beograd, Borszony, Winsenburg i jos nekoliko besplatnih mapa stoji rame uz rame, kao i besplatni Solarisi, Citaro i drugi modeli, a koji igracu nude mnogo vise od 90% addona koje naplacuju. A Aerosoft je nadmasio i EA i Paradox po pitanju DLC-eva: mape kao sto su Majorka i Berlin X10 su sramota, tu je i Bec sa svoja dva dela po punoj ceni, kao i onaj tramvaj od, cini mi se 20e, a sad i ovo sto ladno nazivaju multiplejerom...

Se slozuvam so tebe do nekade. Dobro bi bilo da ima dobri avtobusi po 5EU primer, a mapi i podetalni raboti da bidat poskapi. Belrin X10 e mnogu loso izraboten estetski model (MAN avtobusot), mapata ne sum ja igral. Ali brate svabite imaat pari :)

Post16 Jul 2017, 13:47
Miloš Korisnikov avatar
Autor

Korisnik se zahvalio (puta): 329
Zahvalili su se korisniku (puta): 278

kraspeed je napisao:

Ne možeš tako da gledaš jer je tih 25 € cena i za Nemce i za nas, a plus su u pitanju uglavnom nemačke mape. Da je cena za nas 300-500 dinara, svi bi kupovali. Da ne pominjem to što je tamo kazna za torrente ogromna. A i svi ti plaćeni dodaci se instaliraju iz dva klika.
FC INTERNAZIONALE MILANO

PrethodniSledeća

Povratak na Omnibus Simulator 2