RSS Feed Widget

Index boarda SIMULACIJE Autobuske simulacije LOTUS-Simulator

LOTUS-Simulator

Omnibus Simulator 2
Omnibus Simulator
City Bus Simulator 2010
Fernbus Simulator
LOTUS-Simulator
Bus Simulator 2016
i mnoge druge...

Post28 Okt 2015, 14:43
jetliner Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 23
Zahvalili su se korisniku (puta): 18
Nadam se da će u LOTUS ući ono što su davno pričali za OMSI, intelligent AI traffic koji se bolje ponaša, ne zakucava u bus, pretiče/obilazi vozila itd. :P

Post28 Okt 2015, 15:18
gibanica Autor

Korisnik se zahvalio (puta): 1140
Zahvalili su se korisniku (puta): 2837
a s obzirom na to da nemaš interpunkcijske znake na pravim mestima tvoje izjave mogu pogrešno i da se protumače.

e to je istina. mnogi su mi to zamerili. ali to samo po forumu. kad treba mogu da pisem kao da sam normalan :D

ja bi voleo samo da ubace da mogu da se preticu vozila, da se ne gomilaju u koloni ako jedno zapuca.
da optimizacija bude bolje. grafika iz omsi je bedna ali nema potrebe da se poboljsava.

i da osnovno igra ima neki smisao i cilj. kao u onom bus simulator. a ne da vozim ovako do beskraja kao omsi. vec nesto tipa radni dan, pa karijera itd.
ima jos gomila stvari ali ovo su neke osnovne koje bi voleo da se izmene..

Post28 Okt 2015, 15:30
Gonzales Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 797
Zahvalili su se korisniku (puta): 2385
To bi bilo zanimljivo da postoji tako nesto, mada, ja i ovako mogu da vozim omsi, zacrtas sam sebi neki cilj i vozis.
Sto se tice grafike ne bih se slozio, mogli bi to malo da poboljsaju u odnosu na omsi, bar za nijansu.
Mada,mozda je bolje da se umesto grafike fokusiraju na samo vozilo, bilo bi zanimljivo da usavrse ove kvarove, dolazak terenske sluzbe, zamena guma, simuliranje vuce itd.. :D

Post28 Okt 2015, 17:00
marrecar Korisnikov avatar
Moderator

Korisnik se zahvalio (puta): 942
Zahvalili su se korisniku (puta): 914
Grafika Omsija je na prosecnom nivou, nit' smrdi nit' mirise. Problem je optimizacija, Omsi ima dobre opcije koje kada se ukljuce igrica zaista izgleda lepo i nesto privlacnije. Ali trebalo bi umereno da rade na tome, da ne preteruju sa nekim stvarima. Mislim da je vaznije da urade fiziku i slicne stvari sto blize Omsiju, da to unaprede, pa onda da se brinu o grafici. To je samo sminkanje, prvo da se sve opegla i da nema nekakvih nebuloznih gresaka i glupost. Slazem se za to da postoji nekakva karijera. Mozda i nekakav menadzment, tipa da igrac napravi svoju kompaniju i onda da pocne od nekog grada, a kasnije kada se pojave custom mape da polako prelazi i tamo i da vodi racuna o svemu, broj vozila, novac, linije, itd, kao u realnosti. Pri tome jos i vozac da bude :D
Molimo vas da se registrujete ili ulogujete da bi skinuli ovaj fajl.

Post28 Okt 2015, 17:25
Miloš Korisnikov avatar
Autor

Korisnik se zahvalio (puta): 340
Zahvalili su se korisniku (puta): 307

Grafika u OMSI-ju je zadovoljavajuća, po meni ne treba bolje jer realno određena zgrada se prođe za dve-tri sekunde i zašto iscpljivati kompjuter bez veze, kao što je Gonzalas napisao, bilo bi lepo poraditi na detaljima vezanim za kvar autobusa i slično, a ja bi dodao da sam depo igra veću ulogu u simulaciji. Sada služi kao parking.
FC INTERNAZIONALE MILANO

Post22 Nov 2015, 17:31
Moderator

[EN] Why didn't we publish any LOTUS screenhots yet?

We are working on LOTUS for 1.5 years. We claim a lot from our new self-made engine to grant you an appropriate, intuitional and valuable gaming experience on preferably every kind of computer.

For this purpose we made an extra lot of time for engine development. Our work on rudimental game systems is not yet finished and does not leave many informative screenshots.

We plan to publish first ingame screenshots in early 2016 - and really can not wait until that moment. In the meantime, feel free to participate in our riddle and let us sweeten the time with one and the other surprise.

Post03 Feb 2016, 20:24
Gonzales Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 797
Zahvalili su se korisniku (puta): 2385
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Post03 Feb 2016, 20:52
Moderator

Znaci ne verujem koja reciklaza tekstura... Mada 'ajde da uzmem u obzir to sto je vrlo rano pa ce to, nadam se, promeniti.

Post05 Feb 2016, 14:27
Moderator

Citam komentare, kazu da je ovo potpuno novi engine, tj. nema nikakve veze sa OMSijem. Jedino sto je zajednicko jeste sto sami prave taj engine. Pa cemo videti da li ce proci isto, pun gresaka i bagova.

Post05 Feb 2016, 15:24
becks89 Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 518
Zahvalili su se korisniku (puta): 1172

Koliko sam uspeo da povežem, kreacija modela i mapa će teći skoro potpuno isto kao u OMSI simulatoru, vidi se sličan način kreacije modela, ono što mi se ne dopada je što se simulator toliko najavljuje i kao toliko rade na njemu, a nema nijedne fotografije ničega, ni sveta iz igre, ni modela, ničega, to me brine da će zbrzati taj ključni momenat i da će krajnji rezultat, sem dodavanja nove opcije vožnje "traJvana" neće biti mnogo različit od već viđenog. Ja očekujem da ovo bude omsi 3, a voleo bih da ne budem u pravu :)
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net

PrethodniSledeća

Povratak na Autobuske simulacije