RSS Feed Widget

Index boarda SIMULACIJE Autobuske simulacije LOTUS-Simulator

LOTUS-Simulator

Omnibus Simulator 2
Omnibus Simulator
City Bus Simulator 2010
Fernbus Simulator
LOTUS-Simulator
Bus Simulator 2016
i mnoge druge...

Post29 Sep 2018, 15:11
marrecar Korisnikov avatar
Moderator

Korisnik se zahvalio (puta): 939
Zahvalili su se korisniku (puta): 914
Na najmanjim mogucim podesavanjima, izgleda prilicno pristojno. Sad, bez AI, odnosno pesaka i vozila, tesko je reci kako ce se realno ponasati, ali za sada mnogo bolje nego OMSI. Samo, ovde bih rekao da postoji veliki jaz izmedju poboljsane grafike, odnosno mogucnosti grafike, i onoga sto su oni ubacili. Jer zgrade i objekti izgledaju krajnje amaterski, sve kao omsi, obicne kocke i kutije, nista posebno. Mada, ja bih rekao da su na pravom putu, dokle god je ovako optimizovano. Ako na kraju tako ne bude, onda su samo gubili ovo vreme.
A slazem se za to, ni ja ne vidim poentu ovog early access, kada nema nista, pogotovo sto ga debelo naplacuju, a ima i neke gliceve i bagove. Da je barem proizvod pri kraju, da ima AI i sve ostalo, pa da kazes da testiraju radi poboljsanja i peglanja, ali nema. Jedino ako su izbacili zbog toga da ljudi mogu da prave modele i mape, a opet i to nema smisla jer moze lako da se naidje na neku gresku koja, ako bi se ispravljala, moze da poremeti sve.
Molimo vas da se registrujete ili ulogujete da bi skinuli ovaj fajl.

Post29 Sep 2018, 17:07
Miloš Korisnikov avatar
Autor

Korisnik se zahvalio (puta): 332
Zahvalili su se korisniku (puta): 286

Polako sa kritikama, dajte šansu i ovom simulatoru ili kritikujte, ali tek kada zvanično izađe!

40 evra jeste puno, ali to vam daje priliku da dobijete pristup simulatoru kakav imaju oni u studiju u Nemačkoj.

Takođe, ako je neko iole ozbiljan u vezi razvoja, imaće piliku da uradi gotovo celu mapu ili bus i izbaci plaćeni dodatak dan-dva nakon zvaničnog izlaska.

Ovo nije namenjeno da se igra kao OMSI, ovo je za developere koji ozbiljno planiraju da rade dodatke, bez uvrede. Ja ni sebe n esvrstavam među te developere.
FC INTERNAZIONALE MILANO

Post30 Sep 2018, 00:58
gibanica Autor

Korisnik se zahvalio (puta): 1123
Zahvalili su se korisniku (puta): 2817
:D
Kako ce bre da izadje dodatak kad ne mogu liniju da napravim jer nema ai vozila!?

al si nasuketao post svaka ti cast.

vi ovde ili ste placeni ili se pravite suntavi? kakvi developeri, kakvi addoni..

Nemaju bre pare da placaju produkciju, jer iza lotusa ne stoji nikakva kompanija vec dva adolescenta, pa su izbacili alfa 0.000001 verziju za 40e.

Post30 Sep 2018, 04:25
Miloš Korisnikov avatar
Autor

Kako ce bre da izadje dodatak kad ne mogu liniju da napravim jer nema ai vozila!?

No comment. Kao da se mape sastoje samo od AI vozila i linija, nema splajnova, objekata, tekstura...

al si nasuketao post svaka ti cast.

Vrlo inteligentan odgovor, svaka tebi čast.

-----------

Dva adolescenta - Celi forumi posvećeni proizvodu koji su "dva adolescenta" napravili.

Uopšte ne želim da ulazim ovde u debatu sa tobom. Na uvrede neću da odgovoram, to je tvoj način komunikacije, ne moj.

Pismenim ljudima su dve stvari jasne:
-Early access = Developer verzija. Nije gotov simulator, pre svega alati.
-Cena: Ko želi Early access, znači da želi da radi nešto ozbiljnije, što znači da 40 evra ne bi trebalo da mu predstavljaju problem.

Sve lepo napisano, samo treba neko i da čita.

Slika

Slika
FC INTERNAZIONALE MILANO

Post01 Okt 2018, 18:54
gibanica Autor

dobro nisam tim tonom trebao da napisem, nisam imao nameru da te uvredim al kad pises svasta ko da si placen.
kad si napisao :
40 evra jeste puno, ali to vam daje priliku da dobijete pristup simulatoru kakav imaju oni u studiju u Nemačkoj.
samo sto nisam pao sa stolice.
kako god - izvini. ;)

CENA od 40e je ne za developere, vec da bi se finansirao tim koji nema produkciju iza sebe, koja ce pokriti kad zaskripi, za tim koji zna da ce se njegova igra krekovati prvi dan kao i svaki addon za lotus i omsi, za tim koji nije krstena softwerska kuca, i zatim cija ce igra i posle 6 godina biti na maximalnom popustu od 10%, i za tim koji na ovako malom trzistu ljubitelja autobusa ima vec jednu gotovo identicnu simulaciju.
posle tako traljavog rada na omsi, i jos traljavije alfa verzije lotusa, ne znam odakle im toliko kredita kod tebe.

Post01 Okt 2018, 22:55
Miloš Korisnikov avatar
Autor

Veruj mi da nisam plaćen. Samo mi nije jasna ova "histerija" oko cene alfa verzije, iskreno, kome to treba i treba da plati. Cena Omsija bi trebalo da bude niža, po meni. Ipak je to gotov proizvod.

Možda nemaju studio, ali ipak ovaj early access daje pristup trenutnom stanju igre, na kakvom oni rade.
Poslednji put menjao Miloš dana 02 Okt 2018, 00:06, izmenjena samo jedanput
FC INTERNAZIONALE MILANO

Post01 Okt 2018, 23:18
gibanica Autor

A to ie developer verzija 40e?
Znaci obicna ce biti niza? 20-30?
E to nisam razumeo, to je onda prihvatljivo.

Post02 Okt 2018, 00:06
Miloš Korisnikov avatar
Autor

Nadam se da hoće.
FC INTERNAZIONALE MILANO

Prethodni

Povratak na Autobuske simulacije