Switch to full style
Omnibus Simulator 2
Omnibus Simulator
City Bus Simulator 2010
Fernbus Simulator
LOTUS-Simulator
Bus Simulator 2016
i mnoge druge...
Odgovori

LOTUS-Simulator

10 Okt 2015, 08:44

Slika

LOTUS je novi simulator javnog gradskog saobraćaja. Autori su Marcel, autor OMSI-ja i Janine.

U simulaciji će moći da se vozi autobus i tramvaj, a kasnije je planirano da se doda i opcija za železnicu i metro.

Postojaće i program za uređivanje mapa.

Sajt: Molimo vas da se registrujete ili ulogujete da bi skinuli ovaj fajl.
Izvor: Molimo vas da se registrujete ili ulogujete da bi skinuli ovaj fajl.
Poslednji put menjao Miloš dana 13 Okt 2016, 18:21, izmenjena samo jedanput

Re: LOTUS-Simulator

10 Okt 2015, 09:32

Cek, zar nije bese Marcel pobegao od Janine i onog drugog? Ili je taj drugi pobegao od ovo dvoje? Bokte, ovo k'o neka spanska serija.

10 Okt 2015, 09:37

Ruede je napustio tim. Inače, ja mislim da je ovaj LOTUS de fakto OMSI 3.

10 Okt 2015, 09:50

Ovaj lotus je novi način da namakne pare al defakto je omsi sa tramvajem

10 Okt 2015, 09:56

Nadam da će da angažuje nekoga da optimizuje igru. Realno, to je i jedina veća mana oba OMSI-ja.

10 Okt 2015, 10:43

Aha, davno je to bilo pa sam zaboravio ko je otisao. I ja isto mislim da je ovo u sustini Omsi 3, samo koliko sam primetio novi je engine, tako da se nadam da ce raditi kako treba i bez velikih gresaka, a trebalo bi i grafiku unaprediti. Za fiziku i slicno ne brinem jer to znaju kako da urade, samo eto to sto se tice bagova i gresaka.

10 Okt 2015, 16:51

Objaviše kako će izbaciti veliki beta test, kako bi doveli simulaciju do perfekcije. Simulator će raditi na sistemima sa 32 i 64 bita, a svako ko je radio modele za OMSI, moći će bez problema da radi na ovom simulatoru. Takođe, već napravljeni modeli za OMSI radiće i ovde.

Molimo vas da se registrujete ili ulogujete da bi skinuli ovaj fajl.

10 Okt 2015, 17:47

Ne sumnjam u Marcela, bar što se dela simulacije tiče, OMSI je neprikosnoven što se tiče ponašanja vozila u vožnji. :D
Samo da porade na optimizaciji, što su i napisali da hoće i biće super. A dobro je i ovo što će busevi iz OMSI raditi i na LOTUS-u. :)

10 Okt 2015, 18:48

Što bi značilo da je rad na OMSI 2 gotov kao i svi add-oni?

10 Okt 2015, 19:03

Verovatno ce smanjiti aktivnost sto se tice OMSI 2, mada nece napustiti do izlaska LOTUSa. A addonovi nemaju veze sa njima, to rade drugi ljudi, oni verovatno pomazu u nekim stvarima tako da nece jos prestati sa njima.
Odgovori