RSS Feed Widget

Index boarda SIMULACIJE Autobuske simulacije Fernbus Simulator

Fernbus Simulator

Omnibus Simulator 2
Omnibus Simulator
City Bus Simulator 2010
Fernbus Simulator
LOTUS-Simulator
Bus Simulator 2016
i mnoge druge...

Post07 Apr 2018, 23:15
Teutonic Korisnikov avatar
Autor

Korisnik se zahvalio (puta): 310
Zahvalili su se korisniku (puta): 395
Izašao prije par dana DLC Švicarska i Austrija,i tijekom ljeta bi trebali izaći Francuska i paket VDL (spomenuta Setra je već izašla).
Inaće skinuo sam verziju igre iz 2017. i ne mogu se puno žaliti,ova verzija koju ja igram je malo neoptimizirana,ali ništa šta je ne-igrivo.
Mislim da će do kraja godine ovo biti dosta solidna igra,šta se tiće mape ne srami se ETS2 nimalo,ima dosta nizina,visina,serpentina itd. i gradovi su dosta detaljniji.Nedostatak je što se radio stanice ne mogu dodavati već ima 1 ili 2 koje se dobiju uz DLC,malo lošija fizika i loša optimizacija koju sam već spomenuo.Istina je da će se štampati DLC-evi ali to mi je draže nego na su nakon godinu-dvije odmah izbacili drugu igru jer vjerujem da ova ima dosta potencijala i prostora za širenje (možda je meni malo zanimljivije jer sam radim u međugradskom prometu).
Planiram kupiti punu verziju sa DLC-evima nakon ljeta kad bude više novaca i nakon šta izađu ovi DLCevi o kojima se govore,a uskoro bi trebao izaći i njihov map editor :)

Post12 Apr 2018, 14:28
Nikola 4298 Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 0
Zahvalili su se korisniku (puta): 2
Jel mogu da se menjaju kontrole u fernbusu?

Post13 Apr 2018, 18:24
Autor

Da,i može se vozit sa mišem i volanom.Jedini problem kod vožnje je to što okretanje volana pri visokoj brzini nije realno,volan se jednako brzo okreće sa 10 km/h i 90 km/h šta zahtjeva malo više pažnje dok vozite.

Post13 Apr 2018, 19:15
MANSD202FAN Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 115
Zahvalili su se korisniku (puta): 54
Teutonic je napisao:
Da,i može se vozit sa mišem i volanom.Jedini problem kod vožnje je to što okretanje volana pri visokoj brzini nije realno,volan se jednako brzo okreće sa 10 km/h i 90 km/h šta zahtjeva malo više pažnje dok vozite.

Tačno, to mene lično najviše nervira. Nadam se da će rešiti taj problem...

Post13 Apr 2018, 21:34
Autor

Ma da,umara dosta u odnosu na npr. ETS2 ili OMSI,jer svako malo moraš pomicati miš,a ako ga previše pomičeš putnici se na to žale pa ti oduzimaju bodove,još uz AI na autocesti to je teška pokora (mislija san da su Njemci dobri vozači,a ovo je kao da sam instalira Simulator Bosna :lol: )

Post14 Apr 2018, 09:22
Ski85 Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 1624
Zahvalili su se korisniku (puta): 96
Treba isključiti autocentriranje volana, tada volan "radi prirodno", samo treba paziti kad se skreće jer lako se čovek zaboravi i od čas posla eto sudara.
Nisam dripac ni probisvet, i ni zbog čeg' nije me stid,imam svoj mali svet i oko njega kineski zid...

Post14 Apr 2018, 20:24
Nikola 4298 Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 0
Zahvalili su se korisniku (puta): 2
Drugari treba mi vasa pomoc
Kakav mi treba komp da bi mogao da igram fernbus ?

Post14 Apr 2018, 22:31
Se7en Korisnikov avatar
Moderator

Korisnik se zahvalio (puta): 521
Zahvalili su se korisniku (puta): 586
Evo sistemskih zahteva sa Steam stranice od Fernbus-a:

Slika

Molimo vas da se registrujete ili ulogujete da bi skinuli ovaj fajl.
Slika

Prethodni

Povratak na Autobuske simulacije