RSS Feed Widget

Index boarda SIMULACIJE Kamionske simulacije Euro Truck Simulator 2 Napredak simulacije

Napredak simulacije

Post27 Feb 2018, 11:32
Ski85 Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 1446
Zahvalili su se korisniku (puta): 74
Slažem se sa vama svima, trebalo bi da urade neki dlc tipa real life, znači carina, vaga na autoputu, da policija može da te zaustavi, pa onda nasumice,nesreće na putu, radovi na putu, zatvorene deonice, pa moraš da obilaziš, ali takodje da se poštuje tahograh normalno kao u pravom životu, i naravno više interaktivnih dugmića u kabini, a ne malo po malo pa skin novi, ajde deonice i ok, ali Baltic DLC za koji će mi to k..... krasni. Jedino dobro što će skoro izaći to je DLC sa Krone prikolicama.
Nisam dripac ni probisvet, i ni zbog čeg' nije me stid,imam svoj mali svet i oko njega kineski zid...

Post04 Mar 2018, 15:37
gibanica Korisnikov avatar
Autor

Korisnik se zahvalio (puta): 1049
Zahvalili su se korisniku (puta): 2599
evo moj mali doprinos realnosti

Lose je sto kamion mozete da uvezete u ostru krivinu sa 80kmh a da se ne prevrne.
ili u lakat krivinu sa 50..

U svom profilu u config fajlu ukucajte uset g_trailer_stability "-1".
to je stabilnost prikolice koja je u igri kad je na minimumu "0". medjtim tada se kamion idalje krece kao voz na sinama
za one nespretnije koji vole realniju voznju dosta je i -0.6.

Ja trenutno sam nagurao na -1..samo odaberite koliko vam odgovara. ja verujem da je zapravo -2 pravi filing :)
malo glupo izgleda da vam se prikolica toliko ljulja, ali zato svako uletanje sa 80 u krivinu bice prevrtanje..te ce vas naterati da mirnije vozite.

Post05 Mar 2018, 22:22
stefandelic Korisnikov avatar
Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 48
Zahvalili su se korisniku (puta): 26
Jeste u pravu si to, uletim u krivinu sa 80 KM/h, i ne prevrne se prikolica, to je totalno nerealno.
Hvala ti na ovoj informaciji, samo inace trebam volan kupiti, nemam osjecaja preko tastature :D
Ali ja stvarno ne znam odakle im pade na pamet Balktik, pored Pirinejskog poluostrva i Balkana.
Recimo da se uradi Trst kao taj dio Italije prema Balkanu, Ljubljanu i Maribor za Sloveniju, Zagreb, Osijek, Rijeku, Split, Dubrovnik.
Za BiH Sarajevo, Banja Luku, Mostar, za Srbiju Novi Sad, Beograd, Nis, Kragujevac, Pristinu, za Makedoniju Skopje, i urade Grcku i Europski dio Turske, eventualno da se doda Rumunija i Bugarska, i predobro ce prosirenje biti :D

Post16 Apr 2018, 18:57
Autor

gibanica je napisao:
evo moj mali doprinos realnosti

Lose je sto kamion mozete da uvezete u ostru krivinu sa 80kmh a da se ne prevrne.
ili u lakat krivinu sa 50..

U svom profilu u config fajlu ukucajte uset g_trailer_stability "-1".
to je stabilnost prikolice koja je u igri kad je na minimumu "0". medjtim tada se kamion idalje krece kao voz na sinama
za one nespretnije koji vole realniju voznju dosta je i -0.6.

Ja trenutno sam nagurao na -1..samo odaberite koliko vam odgovara. ja verujem da je zapravo -2 pravi filing :)
malo glupo izgleda da vam se prikolica toliko ljulja, ali zato svako uletanje sa 80 u krivinu bice prevrtanje..te ce vas naterati da mirnije vozite.

izvinjavam se nisam dobro napisao
treba
g_trailer_stability "-2"

i u opcijama stabilnost prikolice na minimum
radi i na ATS. isti postupak.

nebitno na cemu vozite.
ceo zivot nisam izvrnuo kamion a onda je pocelo da se desava dok god nisam poceo da usporavam u krivinama :D

Post23 Apr 2018, 07:13
Autor

Izasao novi apdejt 1.31

izmedju ostalog donosi nova ai vozila.
ubacili i jedan novi kamion, i to ladno koliko prepoznajem lici mi na TAM130

Slika

Post23 Apr 2018, 15:14
Goran Master Registrovan korisnik

Korisnik se zahvalio (puta): 27
Zahvalili su se korisniku (puta): 1 puta
Nove slike iz srbije na promods sajtu kidaju kako rade verovatno uskoro izlazi promods 2.30
,,NIŠTA GSP SAMO KAMILOM!!"

Post14 Jul 2018, 16:36
Miloš Korisnikov avatar
Autor

Korisnik se zahvalio (puta): 318
Zahvalili su se korisniku (puta): 211

Od verzije 1.31 dodati su i "random road events", tj. razni događaji na putu. To znači da će da se prikazuju razne stvari pored puta kako bi se ubila monotonija, pre svega kada su u pitanju mape, koju sve simulacije imaju.

Primeri koje sam ja video dosada: AI vozilo zaustavljeno, i policija pored puta (sa rotacionim svetlima), radovi na putu, čak sam video i pokvareni auto sa otvorenom haubom u zaustavnoj traci, i neki čovek ga kao popravlja, čak je postavio i trougao. U podešavanjima možete da podesite koliko često hoćete da vam se ove stvari prikazuju na mapi. Ja sam podesio tu skalu vrlo visoko, jer ne volim kad se ništa ne menja. To me najviše nervira u OMSI-ju, i dosada ETS-u.
FC INTERNAZIONALE MILANO

Prethodni

Povratak na Euro Truck Simulator 2